Дечија недеља - Хуманитарна акција ученика Техничке школе "Никола Тесла" Костолац

06.10.2022.

Дечија недеља - Хуманитарна акција ученика Техничке школе

У оквиру обележавања Дечије недеље  наши ученици су направили пригодне пакетиће са слаткишима и сланишима за децу чији су родитељи корисници  Народне кухиње. Акцију је покренуо Ученички парламент са директорком школе Нелом Алексић и стручним сарадницима.

У сарадњи са одељењским старешинама сва одељења наше школе су са узбуђењем припремали пакетиће које су четвртак, 06.10.2022. године у 11 часова  однети  у Црвени крст Пожаревац. Пакетиће за децу чији су родитељи корисници Народне кухиње однели су  у Црвени крст Пожаревац  и предали ученици Ученичког парламента:  Радомировић Лука (Е42), Закшек Марко(Е42), Ђорђевић Катарина (Е42) и Павловић Анђела (Е32) у пратњи Дендић Мирјане стручног сарадника, библиотекара.