Потписивање Уговора „УЧЕНИК – ПРЕДУЗЕЋЕ“

13.11.2018.

Потписивање Уговора „УЧЕНИК – ПРЕДУЗЕЋЕ“

У петак, 09.11.2018.године, у конференцијској сали Техничке школе са домом ученика „Никола Тесла“ у Костолцу, реализовано је потписивање Уговора „УЧЕНИК – ПРЕДУЗЕЋЕ“, између компаније концерн „BAMBI“ Пожаревац и родитеља ученика другог разреда, образовног профила: ЕЛЕКТРИЧАР - по дуалном систему образовања. Осим ученика и родитеља, потписивању је присуствовао начелник Школске Управе Пожаревац, Велиша Јоксимовић, представници компаније  „BAMBI“, Силвана Ђурчевић, директор за људске ресурсе, Наташа Николић, директор производње и Златица Митровић, HR Generalist,  као и  др Горан Несторовић-директор школе, Ирена Ајдачић-помоћник директора, Снежана Пантић – организатор практичне наставе и Марко Ђорђевић – одељењски старешина одељења Е24. С обзиром да су све припремне радње приведене крају, очекујемо да ученици стартују са учењем кроз рад у компанији од 26. новембра , по распореду практичне наставе два пута недељно, уз непосредну контролу предметних наставника из школе и лиценцираних инструктора у самој компанији.

Снежана Пантић, организатор практичне наставе