22.06.2018.
Одељење : Е14 Образовни профил: Електричар
Одељенски старешина: Љиљана Рупар
Предмет: Електричне инсталације Предметни наставник: Нела Алексић
Годишњи фонд часова: теорија 74 , вежбе , укупно 74 часова
10% часова= 7 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 25.06.2018. Датум: 26.07.2018 Час: 7:35-11:05 Час: 7:35-10:15 |
Димитрије Матковић |
|
Одељење : Е23 Образовни профил: Електротехничар енергетике
Одељенски старешина: Лазар Станић
Предмет: историја Предметни наставник: Зоран Пешић
Годишњи фонд часова: теорија 74 , вежбе , укупно 74 часова
10% часова= 7 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 25.06.2018. Датум: 26.07.2018 Час: 9:30-12:45 Час: 9:30-11:55 |
Јован Филиповић |
|
Одељење : М31 Образовни профил: Машински техничар за компјутерско конструисање
Одељенски старешина: Јасминка Радовановић
Предмет: моделирање машинских елемената и конструкцијеПредметни наставник: Слободан Арсић
Годишњи фонд часова: теорија 74 , вежбе , укупно 74 часова
10% часова= 7 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 22.06.2018. Датум: 25.06.2018 Час: 10:20-13:30 Час: 8:25-11:05 |
Милица Губић |
|
Одељење : М31 Образовни профил: Машински техничар за компјутерско конструисање
Одељенски старешина: Јасминка Радовановић
Предмет: рачунари и програмирање Предметни наставник:Лидија Поповић
Годишњи фонд часова: теорија 148 , вежбе , укупно 148часова
10% часова= 14 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 26.06.2018. Датум: 27.06.2018 Датум:28.06.2018. Час: 12:20-15:15 Час: 10:20-14:25 8:25-12:45 |
Милица Губић |
|
Одељење : М31 Образовни профил: Машински техничар за компјутерско конструисање
Одељенски старешина: Јасминка Радовановић
Предмет: Машински елементи Предметни наставник: Драгослав Дамњановић
Годишњи фонд часова: теорија 74 , вежбе , укупно 74часова
10% часова= 7 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 22.06.2018. Датум: 25.06.2018 Час: 12:50-16:20 Час: 11:10-13:30 |
Милица Губић |
|
Александар Милутиновић |
|
Одељење : М31 Образовни профил: Машински техничар за компјутерско конструисање
Одељенски старешина: Јасминка Радовановић
Предмет: Хидраулика и пнеуматика Предметни наставник: Јасминка Радовановић
Годишњи фонд часова: теорија 74 , вежбе , укупно 74часова
10% часова= 7 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 26.06.2018. Датум: 27.06.2018 . Час: 8:25-11:55 Час: 8:25-10:15 |
Милица Губић |
|
Одељење : М31 Образовни профил: Машински техничар за компјутерско конструисање
Одељенски старешина: Јасминка Радовановић
Предмет: практична настава Предметни наставник: Жељко Маслаћ
Годишњи фонд часова: теорија 111 , вежбе , укупно 111 часова
10% часова= 11 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 15.08.2018. Датум: 16.08.2018 17.08.2018. Час: 14:30-18:00 Час: 12:50-16:20 Час: 7:35-10:15 |
Милица Губић |
|
Александар Милутиновић |
|
Одељење : М31 Образовни профил: Машински техничар за компјутерско конструисање
Одељенски старешина: Јасминка Радовановић
Предмет: технологија обраде Предметни наставник: Жељко Маслаћ
Годишњи фонд часова: теорија 111 , вежбе , укупно 111 часова
10% часова= 11 часова припремне наставе
Име и презиме ученика |
Датум: 15.08.2018. Датум: 16.08.2018 Смена: Смена: Час: 11:10-14:25 Час: 10:20-12:45 |
Милица Губић |
|